מקדח יהלום – הפיתרון המושלם לניסור בטון מדויק ומהיר

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

מקדח יהלום – הכלי האידאלי לעבודות בטון

כידוע, הבטון משמש בעולם הבנייה כחומר החזק ובעל כושר הנשיאה הגבוה ביותר.

ניתן להבחין בחוזקו כשמסתכלים על גגות המבנים היצוקים מבטון וכשמביטים במבנים האיתנים והיציבים ביותר המוכיחים את עצמם כעמידים לאורך ימים ושנים. בשל העוצמה והחוזק של הבטון, כאשר נרצה לבצע שינויים בבטון, לא נוכל לעשות זאת באמצעות המקדחה הרגילה שברשותנו.

עלינו לעבוד עם דיסק יהלום שיצליח לנסר באופן מדויק את החיתוך הרצוי, בגודל המתאים והנכון, וזאת מבלי לפגוע בכל הקיר שמסביב , ליצור לכלוך רב וכמובן להפיק הרבה רעש.

נשמע בלתי אפשרי? עם מקדח יהלום או כוס יהלום, הדבר אפשרי בהחלט!

מקדח כוס לבטון – איך עובדים עם זה?

חשוב לדעת כי כלי יהלום נראה אולי פשוט כאשר אנו עומדים מן הצד וצופים באדם אחר מבצע ניסור בטון מזוין בעזרת כוסות קידוח יהלום.

בפועל, נדרשת זהירות רבה ועבודה באופן נכון ובטוח על מנת שלא לגרום נזק למבנה וחשוב אף יותר, כדי לא לפגוע בעוברי אורח.

כמובן שגם האדם עצמו העובד עם כוסות קידוח, חייב להצטייד בלבוש הגנה מלא שיגן עליו במהלך העבודה מפני פגיעה של הכלי העוצמתי והמסוכן.

על כן, חשוב מאוד לבחור אך ורק באנשי מקצוע מנוסים שכבר עשו שימוש בעבר בכלים מורכבים כמו מקדח כוס יהלום או מקדח יהלום לשיש ויודעים כיצד לעבוד עם הכלים היקרים והמורכבים הללו.

מה הם היתרונות של מקדח היהלום?

למקדח היהלום יתרונות רבים ועל כן אנו פוגשים אותו כיום הרבה יותר מאשר בעבר.

כיום, רבים הבינו כי חבל לכלות את הכוחות בניסור או בשבירת קיר הבטון באמצעים ידניים אחרים כמו הפטיש והאזמל המיתולוגיים, כאשר ניתן בקלות רבה לגבור על מלאכת החיתוך באמצעות טכנולוגיה מתקדמת לניסור בטון הפועלים באמצעות היהלום.

היתרונות של מקדח היהלום:

  • ניסור מדויק – הניסור באמצעות מקדח היהלום, יכול להתבצע באופן מדויק ללא פגיעה בכל הקיר שמסביב ומבלי ליצור בו סדקים מיותרים.
  • ניסור נקי – הניסור בעזרת מקדח היהלום נעשה בדרך כלל לצד שימוש במים. עובדה זו מסייעת שכן בזכות המים, העבודה נקייה יותר, לא מפזרת אבק ולא מלכלכת את כל האזור.
  • ניסור שקט ומהיר – הניסור בעזרת מקדח היהלום הינו ניסור שקט ואינו אורך זמן רב כך שתוך זמן קצר העבודה מבוצעת.

המומחים של 'המנסרים ביהלום' יבצעו עבורכם את העבודה לשביעות רצונכם המלאה!

המנסרים ביהלום בעלי נסיון של למעלה מ-12 שנה ועובדים עם מקדח יהלום.

אנו מספקים עבודה איכותית, מהירה ומקצועית.

לקבלת פרטים נוספים עוד היום חייגו למספר 1-700-707-703 או השאירו פרטים באתר ואחד מנציגנו יחזור אליכם עם פרטים נוספים בהקדם האפשרי.

דילוג לתוכן