מכונת קידוח בטון מחיר

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

מכונות קידוח יהלום לבטון – לבחור נכון

מכונות לקידוח בטון מסוג יהלום יכולות לשמשכחלק קטן או גדול בכל פרויקט, כאשר בכל מקרה מדובר בחלק חשוב וקריטי להצלחתו.מכונת קידוח יהלום מאיכות פרמיום יכולה לעשות את ההבדל בין עבודה נקיה וחלקה לבין כישלון. מכונת קידוח יהלום בבטון נרכשת בעיקר על ידי קבלניםונותני שירות מקצועיים, אינסטלטורים,קבלנים שבונים קירות וחומות אבן ועוד. המכונה משמשת בעיקר  לקידוח חורים בקירות, בתקרות, ברצפות ובכבישים. חברות מקצועיות בארץ מציעות שירותי קידוח לחברות ואנשים פרטיים הזקוקים לשירות מזדמן, לעומת זאת נותני שירות וקבלנים שעושים שימוש רב בכלים אלו, טוב יעשו אם יחזיקו מכשיר קידוח יהלום איכותי במלאי הכלים שלהם.

חשוב לזכור שבחירה נכונה מתחילה בבסיס. למרבית המקדחות ישנו מנוע חשמלי, אך חלקן הינן הידראוליות או מונעות על ידי אוויר. כלים אלה מתאימים להחזקה בידייםאו להתקנה צמודה לקיר, זאת בהתאם לגודל המכשיר, כוחו ורמת הדיוק הנדרשת. בכלים הדורשים התקנה המנוע מאובטח למעמד עם מנגנון הילוכים המאפשר למפעיל להזיז אותו מעלה ומטה. הבחירה הנכונה תלויה בעבודה שיש לבצע.

כדי לבצע את העבודה כראוי, מומלץ לדאוג קודם כל לבטיחות העובדים, וגם לבטיחות הציוד ושלמות המבנה שבו קודחים. כאשר נדרשת מקדחה לחורים קטנים, ניתן לעשות שימוש במכשיר ידני. כאשר מדובר בחורים גדולים יותר כדאי לרכוש מקדחה עם מעמד או התקן מיוחד. קידוח יהלום בבטון אינו משחק ילדים ולכן חשוב לוודא שלמקדחה שבחרתם יש יותר כוח מזה הנדרש כדי לקדוח את הקוטר והעומק הרצויים לכם. ככל שהיישום הנדרש קשה יותר כך חשוב לבחור מקדחה עם אמפר גבוה ומנוע חזק יותר.

ניסור פתח לעליית גג

היכן תוכלו להשיג מכונות קידוח בטון מקצועיות?

כדי שהכלי שבחרתם ישרת אתכם זמן רב כדאי לבחור גם מעמד מתאים ועמיד. כלים שעובדים לעיתים קרובות ובעומס צריכים להיות איכותיים על מנת להחזיק מעמד לאורך זמן וללא תקלות. כיום ישנם מעמדים מיוחדים שנצמדים בוואקום, דבר זה יכול לחסוך לכם זמן רב, במיוחד בפרויקטים המצריכים מספר רב של קידוחים. מעמד הדורש החזקה באמצעות ברגים הוא אמנם חזק ומדויק, אך הזמן שלוקח להעביר אותו ממקום למקום עשוי לגזול זמן יקר כאשר מדובר במספר רב של חורים.

אם אתם רוצים לרכוש את המקדחה המתאימה ביותר לצרכים שלכם ולתקציב שלכם, אין תחליף לייעוץ עם מומחים בתחום.כדי שתוכלו ליהנות מהכלים שרכשתם ולהשיג ביצועים מעולים חשוב לרכוש במקום מוכר ובעל מוניטין בתחום. דבר זה יבטיח לכם גם שירות טוב ואחריות במקרה של תקלה במכשיר.

אם אתם מחפשים מכונת קידוח בטון מחיר אטרקטיבי, חברת המנסרים ביהלום היא הכתובת עבורכם. חברת המנסרים ביהלום היא בעלת ותק וניסיון של למעלה מ – 20 שנים בקידוח וניסור בבטון. לחברה ניסיון רב בפרויקטים ועבודה מול לקוחות פרטיים וחברות מובילות מכל רחבי הארץ. לסקירת כלל השירותים והמוצרים שאנו מציעים לחצו כאן, ולקבלת פרטים נוספים התקשרו לטלפון – 1-700-707-703

דילוג לתוכן