מכונות קידוח קטנות

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

מכונות קידוח בבטון – להתאים את הכלי הנכון למשימה

בחירת הכלים הנכונים לקידוח בטון והריסה- להבין איזה שילוב של כלים הוא הנכון,היא הדרך הנכונה להתמודדעם כל יישום.בכל הנוגע לקידוח או הריסת בטון, נראה שיש מגוון אינסופי של כלים מיוחדים הטוענים כי הם עומדים במשימה. עם זאת, המספר העצום של מכונות קידוח למכירה עשוי לבלבל, ויש צורך בידע לאיזו מטרה כל כלי מיועד ולעשות בו את השימוש הנכון, כדי שלא להיפגע, כדי לשמור על הכלים ולבצע את העבודה בצורה בטוחה ומקצועית.

בפעם הבאה שתעמדו בפני משימה הקשורה לקידוח בטון, עליכם לחשוב מה בדיוק אתם צריכים לבצע. האם מדובר בקידוח או בשבירת בטון? האם מדובר בהריסת קירות,מהו היקף העבודה, עד כמה הדיוק חשוב לכם, ובאיזה סוג של בטון מדובר? אם אתם קודחים, באיזו קוטר של חורים מדובר, האם מדובר בקוטר גדול או קטן? בהתחשב בתשובות לשאלות אלו, תוכלו לשקול רכישה של מכונת קידוח מתאימה.

ישנם ארבעה סוגים עיקריים של מכונות קידוח שתוכלו לשקול לפני הרכישה –  פטיש סיבובי, פטיש הריסה, פטיש משולב ופטיש מפסק, כשכל אחד מהם מתמחה במשימה אחרת. חשוב לבחור מכונת קידוח בטון מתאימה שתעמוד היטב בעומס ותיתן את התוצאה הרצויה.

קבלנים רבים שעובדים עם בטון מתייחסים לכל כלי שקודח בבטון כמקדחת פטיש. עם זאת, יש הבחנה בין מקדחת פטיש לפטיש סיבובי. מקדחת הפטיש היא מקדחה רב-תכליתית, בה ניתן לקדוח למגוון חומרים, כגון עץ צפוף או מטופל וגם מתכת, וכן לקידוח בקוטר קטן בלבנים או בלוקים. כלים אלו הם מסוג – מכונות קידוח קטנות יותר בדרך כלל, הם בעלי פונקציית חיתוך ומטרתם קידוח קל.

מכונות קידוח קטנות

למצוא את הכלי המתאים

פטיש סיבובי הוא כלי המפעיל בוכנת פטיש אלקטרו-פנאומטית כדי לייצר אנרגיית השפעה גבוהה, המאפשרת לו לקדוח או להרוס בטון ביישומים שונים לאורך כל היום. פטישים סיבוביים כוללים גם מצב פטיש בלבד ליישומי סיתות. ניתן למצוא רבים מכלים אלה במערכות אחיזה של SDS ו–SDS plus.

SDS plus max – הוא הבחירה הנכונה עבור חורים בקוטר קטן יותר ויישומים בעלי חובה קלה יותר;SDS-max הוא הבחירה האידיאלית עבור חורים בקוטר גדול יותר ויישומים גדולים יותר. בגלל האופי הכבד של העבודה שהם מתבקשים לבצע, כל הפטישים הסיבוביים נועדו להחזיק מעמד בתנאי עבודה קשים.

אם העבודה דורשת הריסה מוגברת או חורים גדולים יותר מבטון קשוח יותר, האפשרות הטובה ביותר היא הפטיש המשולב. אמנם כלים אלה בדרך כלל אינם מציעים מצב סיבובי בלבד, אך הם משתמשים באלקטרו-פנאומטיקה גדולה וקשה יותר כדי ליצור השפעה. כלים אלה מציעים פטיש סיבובי ומצבי פטיש בלבד ובדרך כלל משתמשים ב -SDS-max ו-splin.

אם אתם מחפשים מכונת קידוח למכירה במחיר אטרקטיבי, חברת המנסרים ביהלום היא הכתובת עבורכם. חברת המנסרים ביהלום בעלת ותק וניסיון של למעלה מ – 20 שנים בקידוח וניסור בבטון. לחברה ניסיון רב בפרויקטים ועבודה מול לקוחות פרטיים וחברות מובילות מכל רחבי הארץ. חברת המנסרים ביהלום מחזיקה כוח אדם מיומן וכמו כן ציוד מתקדם ומקצועי כדי לבצע את העבודות הנדרשות בצורה נקייה ומדויקת. בנוסף תוכלו לרכוש בחברה כלים מקצועיים לעבודה עם בטון. לסקירת כלל השירותים והמוצרים שאנו מציעים לחצו כאן, ולקבלת פרטים נוספים התקשרו לטלפון – 1-700-707-703

דילוג לתוכן