מכונה ל-קידוח ידני

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

שימושים עיקריים לקידוח ידני

קידוח ידני משמש בעיקר למטרות ומקומות שהגישה אליהם היא צרה או קשה לגישה, ולא ניתן להכניס אליהם מיכון חשמלי או ציוד כבד יותר לביצוע המשימה. קידוחים ידניים יכולים להיעשות בקטרים שונים ולעומקים משתנים בהתאם לצורך. כאשר מדובר בתשתית רגישה או בעבודות מורכבות אחרות, פעמים רבות, חברות מקצועיות ימליצו לבצע את העבודה בעזרת ממכונת לקידוח ידני.

קידוח ידני נעשה בדרך כלל על ידי שניים או שלושה אנשי צוות מנוסים. בדרך כלל ישנו צורך להקים במקום מעין מגדל קידוח. הקידוח עצמו מתבצע בצורה מכנית ידנית, בטכניקה מסורתית ועל ידי אנשי מקצוע שהוכשרו במיוחד לבצע קידוחים מסוג זה. עומק הקידוחים יכול להגיע עד ל – 20 מטר אפילו ולקוטר של מטר. אחת המשימות היותר חשובות בה נעשה שימוש בקידוח ידני היא– פתיחת בורות ניקוז של מים לאחר גשמים, במיוחד במקומות בהם אין גישה לטרקטורים או לכלים כבדים אחרים. לאחר שיורד הרבה גשם בורות הניקוז מתמלאים עד אפס מקום וקיימת סכנת הצפה למבנים ותשתיות. במקרים אלו מבצעים בבור הניקוז קידוח ידני על מנת לאפשר למים להיספג טוב יותר ומהר יותר באדמה.

מכונה ל-קידוח ידני

היכן תוכל להזמין ביצוע של קידוח ידני מקצועי?

מכונת קידוח ידנית משמשת גם לקידוח כלונסאות במקומות בהם הגישה למיכון כבד אינה אפשרית, למשל בעת ביצוע עבודות תמ"א, שבהן נדרשים קידוחים נוספים על מנת להחזיק את השינויים המבוצעים בבניין. גם במקרים בהם קשה או מסוכן להגיע אל יסודות הבניין תהיה עדיפות לשימוש בקידוח ידני. קידוח ידני משמש גם למטרת בדיקות קרקע –SPT. כאשר יש צורך לבצע קידוחים כדי לבדוק את צפיפות הקרקע במקומות עם גישה מוגבלת, קידוח ידני הוא האפשרות הטובה ביותר. כדי לבצע עבודות ניסור וקידוח בצורה מקצועית ובטיחותית, חשוב מאוד ליצור קשר עם חברה מנוסה ומקצועית בתחום.

חברת המנסרים ביהלום בעלת ותק וניסיון של למעלה מ – 20 שנים בקידוח וניסור בבטון. לחברה ניסיון רב בפרויקטים ועבודה מול לקוחות פרטיים וחברות מובילות מכל רחבי הארץ. חברת המנסרים ביהלום מחזיקה כוח אדם מיומן וכמו כן ציוד מתקדם ומקצועי כדי לבצע את העבודות הנדרשות בצורה מקצועית, נקייה ומדויקת. החברה מתמחה בביצוע מגוון קידוחים וניסורים וזאת בהתאם לדרישות הלקוח. בנוסף החברה מבצעת הריסות מבנים וחציבה. לסקירת כלל השירותים שאנו מציעים לחצו כאן, ולקבלת פרטים נוספים התקשרו לטלפון – 1-700-707-703

דילוג לתוכן