מחירון ניסור וקידוח בטון – מחיר ניסור בטון – כמה עולה?

אחד מהשירותים המומלצים והיעילים ביותר בעת בנייה, שיפוץ או הריסה של מבנים ואלמנטים מבטון הוא ניסור בטון. באמצעות פעולה זו ניתן, סוף כל סוף, להימנע משימוש בפטישים כבדים מסורבלים, לא מדויקים ומלכלכים, ולסיים את העבודה הרבה יותר מהר ובצורה איכותית יותר.

עלות ניסור בטון שווה כל שקל ומיד גם תבינו למה, במה בדיוק מדובר, איך נקבע מחיר ניסור בטון, כמה עולה לנסר בטון, מהו טווח מחירים של ניסור בטון בישראל וגם תכירו אפשרות נוספת – קידוח בטון, שירות נוסף שתוכלו למצוא אצלנו בחברת המנסרים ביהלום.

 

ניסור בטון מחיר
מחיר ניסור בטון – מחירון המנסרים ביהלום. ט.ל.ח

 

 

לפני שנבין איך נקבעים המחירים – מה זה ניסור בטון?

עוד לפני שנציג בפניכם מחירון ניסור וקידוח בטון מסודר, חשוב שתבינו במה בדיוק מדובר ומדוע הדבר כל כך מומלץ עבורכם. עד לא מזמן, מי שרצה לבצע שינויים בקירות בטון, לא יכול היה לעשות זאת בקלות וזאת בשל חוזקו המכוון של החומר.

הדבר התאפשר רק באמצעות פטישים כבדים או מסורים פשוטים, מה שלקח הרבה מאוד זמן וסיפק תוצאות לא מספיק טובות, על אחת כמה וכמה אם היה מדובר על בטון מזוין ולא בבטון רגיל.

שירותי ניסור הבטון שינו את המצב לחלוטין. בשיטה זו משתמשים במסורי דיסק עוצמתיים שמצופים באבקת יהלום (החומר החזק בטבע), מה שמאפשר לנסר כל קיר או קורת בטון בקלות, כאילו היה מדובר בעץ.

עלות ניסור בטון ביהלום גבוהה יותר מניסור בשיטות פחות מתקדמות. במקרים שבהם מדובר בקורות בטון גדולות מאוד, מבוצע שימוש גם ברצועה מצופה יהלומים, שמבצעת את הניסור. התוצאה הסופית היא יכולת הסרה של לוחות וקורות בצורה מאוד יעילה ומהירה.

 

היתרונות של ניסור בטון לעומת שיטות אחרות

כפי שבוודאי הבנתם, היתרונות של ניסור בטון לעומת השיטות הישנות הם רבים וחשובים, ולכן אין זה באמת משנה מהו המחיר של ניסור בטון (אבל אתם יכולים להירגע, לא מדובר בשירות יקר מידי), הוא בהחלט שווה את זה. הנה סיכום היתרונות הללו:

  • דיוק מירבי – באמצעות ניסור בטון ניתן לדייק עד לרמת המ"מ בכל מה שקשור לתוצאה הסופית.
  • מהירות ביצוע – הניסור הינו כל כך יעיל עד כדי כך שהוא מתחיל ומסתיים במהירות רבה, ללא הפרעה מיותרת לשכנים.
  • פחות לכלוך – כלי הניסור פועלים באמצעות קירור מים, מה שבין היתר גם מונע התפתחות ענן אבק, שלאחר מכן קשה להיפטר ממנו.
  • מחיר – אנחנו בטוחים שאתם חושבים כי מחירי ניסור בטון ביהלום נחשבים ליקרים, אך למעשה הם נמוכים משמעותית מאשר הזמנת אותה העבודה באמצעות השיטות הישנות.

 

כמה עולה ניסור בטון? מחירים

עבור ניסור בטון מחיר למטר מתחיל ב-170 שקלים, אך יכול להגיע למחיר גבוה יותר בהתאם לפרמטרים נוספים שניגע בהם בהמשך. ניתן לומר כי הפקטור שלו ההשפעה הגבוהה ביותר על המחיר הוא סוג הבטון והעובי שלו. עד עובי בטון של 30 ס"מ, המחיר עולה בהדרגה אך לא יותר מידי, ומ- 40 ס"מ ומעלה מורגשת עלייה תלולה יותר במחיר וזאת בשל היכולת המקצועית הגבוהה שנדרש הגורם המבצע לעמוד בה לצרכי השלמת המשימה בהצלחה. יש  לציין כי לא תמיד מחירי ניסור בטון ביהלום נמדדים או מוצגים במחירונים על פי מטר רץ. ישנם סוגי פרויקטים שהם מאוד נפוצים ודורשים עבודה קפדנית ומדויקת במיוחד ולכן תקבלו עבורם הצעת מחיר מלאה מראש, ללא קשר למטראז'.

למשל, כאשר תהיו מעוניינים לפתוח פתח בקיר בטון עבור דלת או חלון בגודל סטנדרטי או לנסר מדרגות או מרפסת שירות. באותו האופן אך הפוך, כאשר על הפרק עומדת עבודה של ניסור קורות בטון לצרכי הריסה ופינוי, המחיר עשוי  להיות זול יותר מאשר המחיר למטר וזאת בשל העובדה שהעבודה הינה הרבה יותר אגרסיבית ופחות מדויקת פר הגדרה.

 

ניסור בטון היהלום – הפרמטרים הנוספים שקובעים את המחיר

מעבר לעניין המחיר פר מטר, המחיר של שירותי ניסור הבטון בישראל יכול להשתנות בהתאם לפרמטרים רבים שכלולים בפרויקט שעל הפרק. חשוב מאוד שתכירו את כולם, על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת ולא להיות מופתעים בהמשך.

הנה הפרמטרים לפיהם נקבעת עלות עבודת ניסור בטון ושאצלנו מאוד מקפידים לאפיין את כולם לפני הענקת הצעת המחיר הסופית:

  • סוג הבטון ועוביו – ככל שמדובר בסוג בטון עבה ומחוזק יותר, כך יש צורך בציוד יותר חזק וכבד והמחיר מתייקר בהתאם.
  • זירת העבודה – כאשר מדובר בעבודה מורכבת, שדורשת אבטוח של קורות בטון, עבודה בגובה וזהירות יתרה, המחיר יהיה גבוה יותר. דוגמא לכך היא חיתוך של מרפסת, פעולת הריסה של מבנים בגובה וכו'.
  • מקור כוח – כלי ניסור הבטון שעובדים עם יהלום הינם חזקים ביותר ופועלים על צריכת אנרגיה גבוהה. חיבור חשמל סטנדרטי (חד-פאזי) אינו יכול לעמוד בדרישה זו ונדרש חיבור תלת-פאזי. תוספת עלויות תיגבה כאשר אין ברשותכם חיבור שכזה, מה שיחייב אתכם להזמין מאיתנו גם גנרטור מתאים שיעמוד בדרישת החשמל של המסור.
  • אישור קונסטרוקטור – על  פי החוק, כל שינוי בבטון מחייב אישור קונסטרוקטור וזאת על מנת למנוע קריסה של מבנים על יושביהם. ביקור של הקונסטרוקטור כמו גם קבלת האישור הם בעלות מסוימת. לעיתים הרשות המקומית עשויה לדרוש לא רק אישור קונסטרוקטור אלא גם אישור במשרדי המועצה. במידה ותרצו שנבצע עבורכם את כל הבירוקרטיה גם במישור הזה, הדבר טומן בחובו עלות מסויימת נוספת.
  • פינוי פסולת הבניין – עלויות ניסור בטון כולל פינוי הפסולת בתום העבודה הינן גבוהות יותר מאשר עלויות הניסור בלבד. פסולת הבטון הינה כבדה מאוד ואין להשליך אותה באתרים שאינם מיועדים לכך על פי חוק. לכן רצוי מאוד שלא תוותרו על תוספת התשלום הזאת. רוצים לנסות לפנות בעצמכם? זהירות! מדובר באלמנטים כבדים מאוד ואף חדים ביותר כך שהסיכוי לפציעות עולה.

 

מחירון ניסור בטון של חברת המנסרים ביהלום

אז כמה עולה ניסור קורות ועמודים מבטון? כמה עולה לקדוח בבטון לטובת חציבת תשתיות שונות? וכמה הדבר יעלה לכם לפי סוג הפרויקט הספציפי שברצונכם לבצע? הנה מחירון ניסור וקידוח בטון מפורט שכולל את טווחי המחירים המומלצים לשנת 2022:

 
עובי בטון1-4 מטר4-10 מטר10-15 מטר
10-20 ס"מ360 ₪340 ₪250 ₪
20-25 ס"מ380 ₪360 ₪270 ₪
25-30 ס"מ410 ₪390 ₪300 ₪
30-35 ס"מ440 ₪420 ₪330 ₪
35-40 ס"מ500 ₪470 ₪390 ₪
40-45 ס"מ550 ₪530 ₪440 ₪
45-50 ס"מ700 ₪660 ₪560 ₪

 

עובי בטון15-20 מטר20-25 מטר25-30 מטר30-40 מטר
10-20 ס"מ230 ₪210 ₪180 ₪170 ₪
20-25 ס"מ250 ₪230 ₪200 ₪180 ₪
25-30 ס"מ280 ₪260 ₪230 ₪200 ₪
30-35 ס"מ310 ₪300 ₪280 ₪250 ₪
35-40 ס"מ340 ₪320 ₪300 ₪280 ₪
40-45 ס"מ390 ₪350 ₪330 ₪300 ₪
45-50 ס"מ520 ₪480 ₪450 ₪400 ₪

 

* מחיר ניסור בטון – מחירון המנסרים ביהלום – ט.ל.ח

* על המזמין האחריות לבדיקת שטח העבודה, ההגנות יבוצעו ע"י המזמין.

* מחירון זה מתייחס לעבודה בתנאים סטנדרטיים, במידה והעבודה לא בתנאים סטנדרטיים העבודה תתומחר לפי אלמנט.

* המחירים במחירון הנ"ל מתייחסים לעבודה בגובה של עד 2.50 מטר גובה מהקרקע.

* המחירים משתנים בהתאם לגודל העבודה.

* על המזמין לספק חשמל תלת פאזי 3X25, במידה ואין חשמל תלת פאזי תתווסף עלות יומית של גנרטור שתתומחר על ידי החברה.

* סילוק גושי הבטון ופינוי הפסולת אינם כלולים במחיר.

* הניסור מתייחס לניסור עם חריגה ככל הנדרש עד לנקודת המפגש של קווי הניסור.

* המחירים במחירון הנ"ל אינם כוללים מע"מ.

* לצפייה והורדה כתמונה.

 

ומה לגבי מחיר קידוח בטון?

ציינו כי קיים שירות נוסף שאנו מציעים לכם מלבד ניסור בטון והוא כאמור, קידוח בטון. מה ההבדל ביניהם מבחינת הביצוע והמחירים? ובכן, ניסור בטון מתבצע בצורה אופקית או אנכית ליצירת פתחים מתאימים, סילוק קורות בטון, מדרגות, רצפות וכו'. קידוח בטון מתבצע בצורה מעגלית ובקדיחה, תוך שימוש בציוד ייעודי שכולל אף הוא שימוש באלמנט היהלום.

שירותי קידוח הבטון נועדו לחצוב בתוך קירות בטון וזאת על ידי מקדחה שכוללת כוסיות שמצופות באבקת יהלום שלמעשה חודרות את החומר כאילו היה זה קיר בלוקים עם טיח רגיל. השימוש בקידוח בטון נועד בעיקר לטובת יצירת תשתיות  חדשות (צנרת, מזגן, חשמל) במקומות שקשה מאוד להשתמש בהם בכלי עבודה רגילים (למשל, חדר ממ"ד) ולצרכי חציבה בבטון קיים, יצירה של פתח לאח או למייבש כביסה, חציבה בתוך מדרכות יצוקות בטון או גדרות בטון ועוד.

המחיר של קידוח בטון נקבע בעיקר על פי עובי הבטון וחשוב לציין כי במהלך העבודה מצטברת הרבה פחות פסולת בטון ולכן עלות העבודה הכללית כולל פינוי הינה בדרך כלל נמוכה יותר מאשר ניסור בטון.

 

מחירון קידוח בטון - המנסרים ביהלום
מחירון קידוח בטון – המנסרים ביהלום – ט.ל.ח

* המחירים אינם מתייחסים לקידוחים בודדים.

* המחירים משתנים לפי סוג העבודה.

* המחירים במחירון הנ"ל מתייחסים לעבודה בגובה של עד 2.50 מטר גובה מהקרקע.

* המחירים משתנים בהתאם לגודל העבודה.

* המחירים במחירון הנ"ל אינם כוללים מע"מ.

* מחירון זה מתייחס לכמות של 15 קידוחים ומעלה.

* סילוק גושי הבטון ופינוי הפסולות אינם כלולים במחיר.

 

מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

ניסור בטון במחירים אטרקטיביים בכל רחבי הארץ – המנסרים ביהלום

נגן וידאו