חיתוך סלעים

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

אומרים שאין דבר קשה יותר מאשר חיתוך סלעים, אך אנחנו ידועים שבעזרת כלים מתאימים גם זה אפשרי. לעיתים חיתוך הסלעים הכרחי לצורך דברים שונים (כפי שנראה בהמשך), ולכן על מנת לעשות זאת יש להזמין אנשי מקצוע מתאימים שמתנסים בעבודה מסוג זה.

הבדיקות המקדימות לשלב חיתוך הסלע

חיתוך סלעים מתבצע לצרכים שונים, הן לאומיים, עסקיים ופרטיים. החיתוך מתבצע, בדרך כלל, בעת בניית מבנים חדשים, שיפוץ מבנים ישנים, תיקון תקלות שונות, תכנון תווי כביש או שביל, וכן כאשר יש צורך לפנות שטחים שונים ואין דרך לעשות זאת אלא באמצעות חיתוך וביקוע סלעים.

על מנת לבצע חיתוך סלעים, יש צורך לבחון מספר פרמטרים לפני תחילת העבודה:

 • מהו גודל הסלע שיש לבצע חיתוך שלו
 • מה מיקום הסלע בשטח
 • מה עומד לצד הסלע והאם זה בטיחותי לבצע בו חיתוך במקום או שיש צורך לפנות את השטח סביבו קודם לכן
  עד לאיזו רמה יש צורך לחתוך את הסלע או לבצע בו ביקוע
  מאיזה חומר הוא מורכב והאם הוא מכיל חומרים נוספים בתוכו
 • האם ניתן לבצע את העבודה ביום אחד או שיש צורך לבצע אותה במספר ימי עבודה

נקודות אלו חשובות על מנת שנוכל להתחיל בביצוע העבודה בצורה מהירה ויסודית. את העבודה נבצע באמצעות מכשירים כבדים דוגמא מקדחות, מכונות בלחץ מים גבוה (שיטה שהיתה נהוגה כבר בשנות השלושים לחיתוך סלעים וחומרים כבדים אחרים), מסורים חשמליים ועוד. כלים אלו אמורים להיות בשימוש , אך ורק בקרב אנשי מקצוע, שמכירים את התחום, שיודעים כיצד להפעיל אותם ושיודעים כיצד לנהוג באופן בטיחותי ואחראי.

מתי נזדקק לעבודות חיתוך בסלע

כפי שציינו קודם לכן, ישנם מקרים מסוימים בהם נצטרך להזמין עבודות חיתוך בסלע, הנה פירוט רחב יותר של המקרים:

 1. פינוי סלעים מהשטח – מגוון עבודות בנייה, שיפוץ ותחזוקה דורשות פינוי סלעים קיימים. בין העבודות הללו ניתן למצוא עבודת סלילת כבישים, עבודה עבור יצירת שבילים ועבודות בנייה של מבנה חדש. בחלק מהמקרים ניתן לפנות את הסלעים בעזרת הובלה בלבד, אך ישנם מצבים בהם יש צורך בחיתוך הסלע לחלקים קטנים יותר על מנת שיהיה ניתן לפנות אותו.
 2. בניית מבנה חדש – עבור עבודות בנייה של מבנה חדש יש לבצע בשלבים הראשונים פינוי וניקוי של השטח. בנוסף, ניתן להשתמש בסלעים הקיימים ולשלבם במבנה.
  שיפוץ מבנים ישנים – על מנת לשפץ מבנה ישן, ניתקל לא פעם, בצורך לפנות סלעים ישנים שמפריעים לעבודה או פוגעים במבנה.
 3. עיצוב – סלעים יכולים לשמש כפריט עיצובי מיוחד ושונה עבור מבנים ובניינים. ניתן להשתמש בסלעים מהשטח, שמאפיינים את האזור, או להזמין סלעים מיוחדים, ולשלבם בעבודת העיצוב.

לסיום, חשוב לנו, בחברת המנסרים ביהלום, להבהיר כי עבודה של חיתוך סלעים היא עבודה לא פשוטה ולא כל אחד יכול לעשות זאת. זו הסיבה שאם אתם נדרשים לעבודה כזו, יש להזמין אנשי מקצוע עם כלים מתאימים שיוכלו לבצע אותה עבורכם, בצורה יסודית, איכותית ובטוחה.

המנסרים ביהלום גאים לספק שרותי חיתוך סלעים לחברות המובילות במשק כבר למעלה מ 20 שנה.

העבודה שאנו מספקים מתבצעת באיכות הגבוהה ביותר, במקצועיות ובמחירים אטרקטיביים.

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות התקשרו למספר 1-700-707-703 או מלאו את הטופס הבא ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם.

דילוג לתוכן