התקנת מעקות וחומות בטון

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

הטכנולוגיה פורצת הדרך אשר נכנסה לענף עבודות בטון מאפשרת לבצע התקנה של מעקות וחומות בטון במהירות וביעילות.

התקנות מעקות וחומות בטון – לשם הביטחון האישי במרחבכ, התקנת מעקות וחומות בטון נחשבות בענף הבנייה לעבודות קשות ביותר.

לאור העובדה כי מדובר לרוב בעבודות אשר מתבצעות במרחב הציבורי לצורך התקנה של תשתיות מצילות חיים, כמו גם בעבור המגזר הפרטי והציבורי.

חשוב לזכור כי על מנת להתחיל בעבודות הללו, ייעשה שימוש בציוד מתקדם אשר מאפשר לבצע את ההתקנה של המעקות וכן של חומות הבטון בדרך קלה ופשוטה, כפי שמסבירים המומחים של חברת המנסרים ביהלום, אשר נחשבת לחברה המובילה בתחומה כיום.

למעשה, מסבירים המומחים כי כיום בניגוד לעבר ניתן לבצע התקנה של מעקות וחומות בטון באופן מדויק ומהיר, ובכך לסיים את הפרויקט תוך פרק זמן קצר מאוד.

עם זאת, חשוב לזכור כי על מנת לבצע את העבודה בהתאם ללוח הזמנים יש להכשיר את העובדים באופן מדויק ומותאם, כמו גם לוודא כי ישנו אישור מהנדס אשר מאשר את דבר העבודה הזו, ובכך תוכלו להיות בטוחים שהפרויקט יסתיים בהתאם לשביעות רצונכם המלאה ובהתאם להוראות הבטיחות בעבודות בנייה עם בטון.

כיצד מתבצעות עבודות של התקנת מעקות וחומות בטון?

ע"פ המומחים של המנסרים ביהלום, עבודה של ניסור וביקוע של חומות מבטון יכולה להתבצע באופן כללי עבור כל גדר וחומה בסדרי גובה וגודל שונים, גם כאשר ישנן חומות שעליהן יש חיפויים.

למעשה, כיום ברוב הבתים בישראל יש חומות אשר נועדו להגן על דיירי הבית, ועל כן ניתן לבצע עבודות מורחבות של הקמה של חומות בטון באופן יעיל ופשוט, כמו גם לעצב את החומה בהתאם לצרכים של הדיירים.

בנוסף, מסבירים בחברה כי על מנת לבצע את העבודה באופן מיטבי ניתן להפוך את הבטון לחומר גמיש יותר ובכך לתכנן את האזור באופן אופטימלי, ולכן חשוב מאוד בטרם ביצוע העבודה שצוות מקצועי יגיע למקום וינתח את כל המרכיבים השונים, כך שהפרויקט עצמו יתבצע ע"פ הוראות הנדסיות קפדניות ושמירה על כללי בטיחות.

בכל הקשור למעקות בטיחות, מסבירים המומחים של המנסרים ביהלום כי לאור הקטל בכבישים כמו גם העובדה כי כיום מעקות בטיחות נמצאו כיעילים ביותר לשמירה על ביטחונם של הנהגים, עבודת ההתקנה צריכה להיות מדויקת ומותאמת לתכניות הלאומיות וכן לעבודות תשתית.

המנסרים ביהלום אשר נחשבת לחברה מובילה בתחום מעסיקה את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום, תבטיח כי הן עבודת התקנת המעקות והן בנייה מחדש של חומות בטון או עיצוב שלהן תתבצע על הצד הטוב ביותר.

המנסרים ביהלום – החברה המובילה בישראל

כאמור, חברת המנסרים ביהלום היא בעלת ניסיון של מעל ל 12 שנה בתחום עבודות הבטון והתשתית.

מאז הוקמה חרטה החברה על דגלה את איכות השירות ואכן ע"פ סקרי שביעות רצון אותה בצעה בקרב לקוחותיה מהמגזר הפרטי והציבורי עולה כי רמת השביעות היא גבוהה ביותר, זאת לאור העובדה כי החברה מקפידה על עמידה בזמנים, שימוש בכלים מתקדמים וכן שקיפות מלאה לכל אורך התהליך.

באמצעות המנסרים ביהלום תוכלו להיות בטוחים שעשיתם בחירה נכונה אשר מתאימה בדיוק לצרכים, וגם לתקציב. 

 

דילוג לתוכן