טיפים להזמנת חברה לניסור בטון

קידוח וניסור בבטון דורש מקצועיות ודיוק. כאשר באים להזמין חברה אשר מבצעת ניסור בטון חשוב לבדוק את מקצועיות החברה וצוות העובדים שלה.

במאמר הבא תמצאו 6 טיפים להזמנת חברה לניסור בטון שחובה לדעת.

דגשים לבחירת החברה הנכונה

כדי לעבוד בצורה נכונה ומהירה, יש לעבוד עם כל האישורים הנדרשים בתחום ולפעול תוך שמירה על בטיחות בעבודה ומניעת נזקים לסביבה. חברה מקצועית תבצע במהירות וביעילות את העבודה רק לאחר חתימה על חוזה באופן מסודר והכנת השטח לניסור הבטון או לפרויקט קידוח. כל פרויקט בתחום ניסור וקידוח בטון מתאפיין באופן אחר אך יש נקודות חשובות, המפורטות במאמר זה, עליהן יש להקפיד לפני ביצוע העבודה והזמנת חברה לקידוח וניסור בטון.

נקודות חשובות לפני הזמנת חברה לעבודות בטון

 1. סקר שוק

  לפני הזמנת חברה לניסור, חשוב לערוך סקר שוק ולבחור בחברה מקצועית בעלת מוניטין וניסיון בתחום, לצד מחיר ניסור בטון מתאים. אין למהר ולבחור בחברה המציעה מחיר נמוך אלא יש לבדוק כי החברה בעלת ותק וניסיון. ניסיון יביא לעבודה מדויקת תוך הקפדה על כללי הבטיחות ועמידה בזמנים.

 2. תכנון מדויק

  חשוב לפעול בהתאם לחוק הישראלי ולפעול עם כל האישורים הנדרשים מכיוון שבבטון יש תשתיות כמו צינורות גז, כבלים של חשמל, כבלים של תקשורת, צינורות מים, צינורות ביוב ועוד. יש לדאוג לניתוק הכבלים, חשמל וצינורות מראש ולפעול בהתאם להנחיות מהנדס הבנייה של הפרויקט ובהתאם להנחיות הרשות המקומית במידה ומדובר על פרויקט הכרוך בהפסקת זרם חשמל נקודתית או סגירת צינורות מים וכד'.

 3. הכנת הציוד המתאים ובטיחות בעבודה

  פרויקטים בתחום ניסור וקידוח משתנים מפרויקט לפרויקט. חשוב כי נציג חברת הקידוח יגיע להכיר את השטח ולקבל שרטוט או הנחיות כתובות מהקבלן המבצע. לאחר תיאום ציפיות והבנת הפרויקט תוכל חברת הקידוח והניסור לשלוח את הציוד המתאים לפרויקט, כמו פרויקט ניסור חדר מדרגות או ניסור ממ"ד ועוד, ולהגיע עם צוות מקצועי ומיומן בהפעלת הציוד. חשוב לבדוק את תקינות הציוד מראש ולדאוג למקום נוח בו ניתן לפרוק את הציוד היקר ולהגיע לשטח. במידה וזקוקים למעלית כדי להרים את מכשירי הניסור יש לתאם זאת עם החברה ולבדוק מי מספק את המנוף בשטח.

 4. אחריות משפטית

  חשוב ללוות את הפרויקט עם ייעוץ משפטי שכן נהוג בשוק כי חברת הניסור והקידוח בבטון אינה אחראית על נזקי תשתית או נזקים הנגרמים לרכוש שאינו מפונה מהמקום או שאינו מוגן. יש לדאוג לפינוי השטח באופן מסודר ולכסות ציוד יקר ערך שכן אבק רב מתפזר במהלך קידוחים וניסורים.

 5. פינוי פסולת

  קידוח וניסור בטון כרוך בפסולת רבה אותה יש לפנות לאתרי אשפה מסודרים ובאופן חוקי. חשוב להוסיף בחוזה העבודה נקודה לגבי פינוי הפסולת והאם החברה המבצעת מפנה את הבטון והפסולת או שזו אחריותו של הלקוח אשר מזמין את העבודה. יש לדאוג למכולות לפינוי פסולת ולצוות מיומן שידאג לנקות את השטח אחרי העבודה.

 6. סימון נקודות ניסור וקדיחה

  אחד הנושאים החשובים ביותר לפני תחילת העבודה הוא סימון מדויק של נקודות הקדיחה או הניסור. סימון מדויק יביא ליעילות בעבודה ולביצוע מדויק.

המנסרים ביהלום בעלי נסיון של למעלה מ-12 שנה. 

עם מאות לקוחות מרוצים, אנו מספקים עבודה מקצועית ללא פשרות במחירים אטרקטיביים.

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו עוד היום 072-3942900 או השאירו פרטים באתר ונציגינו יחזרו אליכם עם פרטים נוספים בהקדם האפשרי.

התקשרו עכשיו

גלילה לראש העמוד