דיסק לחיתוך בטון

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

דיסק בטון – עבודה למקצוענים בלבד

במקרים רבים של שיפוץ דירה או שינוי במבנים ישנו צורך לבצע חיתוכים בבטון. הסרת קירות או חיתוך חלונות ומפתחים היא נפוצה בכל חלל שעובר שינוי. שינויים אלו הם הבסיס לכל שדרוג של דירה או משרד קיים והם מאפשרים עיצוב מחדש וניצול טוב יותר של החלל, כניסה של יותר אוויר, אור ועוד. מרבית המבנים בארץ עשויים בטון, זהו חומר חזק וקשיח, שקשה מאוד לחתוך אותו, במיוחד כאשר הוא מחוזק בברזל. לכן, העבודה מתבצעת בדרך כלל בעזרת דיסק יהלום לחיתוך בטון, כידוע היהלום הוא החומר החזק ביותר בטבע ולכן אין מתאים ממנו לביצוע נקי של המשימה.

מסור לניסור בטון נקרא גם דיסק לחיתוך בטון, הוא מגיע במגוון גדלים וקטרים ויש להתאים את המסור הנכון ל משימה הנדרשת. טרם ביצוע העובדה חשוב לפנות אך ורק אל חברה מקצועית המתמחה בתחום. חשוב לזכור כי מדובר בשינוי של מבנה קיים ולכן ישנה חשיבות של חיתוך מדויק, על מנת שלא לעשות נזקים לשאר המבנה. כחלק מההכנה מומלץ לפנות את סביבת העבודה על מנת לאפשר הצבה של הכלים במקום וגם כדי להגן על חפצים ורהיטים קיימים.

מדוע חשוב להזמין עבודות חיתוך בטון אצל מומחים בלבד?

דיסק חיתוך בטון מסתובב במהירות עצומה כדי לחתוך בצורה מיטבית. מהירות הסיבוב יוצרת חיכוך גבוה במיוחד במגע עם הבטון והברזל, לכן חשוב מאוד לקרר את הדיסק. בשל כך יש צורך בחיבור של מים אל המכונה, קירור רציף של הדיסק יאפשר לו להמשיך לעבוד בצורה תקינה ולאורך זמן. המים שמקררים את המסור מסייעים לכך שהאבק לא יתפזר בחלל החדר והם נשטפים יחד עם המים. כדי לאפשר ניקוז יעיל של המים והאבק כדאי לחשוב על זרימה תקינה ורציפה שלהם החוצה מהמבנה. פתרון זה יאפשר לכם לנקות את המקום ביעילות ובמהירות עם סיום העבודה.

דיסק לחיתוך בטון

כאשר מדובר בפרויקט גדול יש צורך להציב במקום מסור לחיתוך בטון גדול. גם כאשר מדובר בבטון מזוין או עבה, ישנו צורך להביא מסור או ציוד עזר שיתאימו לביצוע חלק של העבודה. כדי לבצע עבודות ניסור וקידוח בבטון בצורה מקצועית ובטיחותית חשוב לבחור בחברה מנוסה בעלת ותק ומוניטין מוכח בשוק. לחברה שכזאת יש כוח אדם מיומן ואת כל הציוד הדרוש לביצוע המטלה ברמה גבוהה ומבלי לעשות נזקים למבנה הקיים. דבר זה נכון עוד יותר כאשר יש צורך בביצוע פעולה מורכבת או ניסור בחללים שהגישה אליהם קשה או מוגבלת.

דילוג לתוכן